Złoty Paragon dla Pasztetu Podlaskiego 155 oraz Wyróżnienie dla La Pasty z cukinią 160 gram

Z wielką dumą i radością informujemy, iż 23 Maja 2024 r podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu rozdane zostały nagrody 14 edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Nasze produkty zdobyły dwie nagrody w dwóch różnych kategoriach:

  1. Pasztet Podlaski 155 gram został nagrodzony tytułem „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2024” w kategorii „pasztety”.
  2. La Pasta z cukinią, ziarnami słonecznika i tymiankiem 160 gram – została nagrodzona wyróżnieniem w kategorii „warzywa w słoikach, puszkach i kartonach”.

 

Każdego roku wydarzenie organizowane przez wydawcę ogólnopolskiego miesięcznika Hurt & Detal – firmę Fischer Trading Group – gromadzi przedstawicieli najważniejszych branż rynku spożywczego i retailu. 65 certyfikatów i 130 wyróżnień, a do tego kilkadziesiąt nagród specjalnych Kolegium Redakcyjnego w kluczowych dla polskiej gospodarki kategoriach – to kwintesencja 14. edycji ogólnopolskiego konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał instytut Kantar Polska, który policzył głosy i zadbał o niezależność plebiscytu.

O wyborze laureatów zadecydowali sami detaliści, oddając swoje głosy na produkty, które znalazły się w specjalnej ankiecie załączonej do lutowego wydania miesięcznika Hurt & Detal lub poprzez formularz zamieszczony na stronie KANTAR POLSKA.

 

Szczegółowe informacje na temat Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu a także relację z wydarzenia znajdą Państwo na stronie https://hurtidetal.pl/article/art_id,41942-107/poznalismy-liderow-rynku-fmcg-i-handlu-konkurs-%E2%80%9Ezloty-paragon-%E2%80%93-nagroda-kupcow-polskich-2024%E2%80%9D-rozstrzygniety/place,1/#rest , w portalu https://wiadomoscispozywcze.pl/artykuly/13618/poznalismy-liderow-rynku-konkurs-zoty-paragon-nagroda-kupcow-polskich-2024-rozstrzygniety/  oraz w reportażu zamieszczonym w czerwcowym wydaniu miesięcznika Hurt & Detal