Złoty paragon dla Pasztetu Podlaskiego 155g

24 maja 2023 podczas Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu 2023 wręczone zostały nagrody dla najlepiej sprzedających się produktów w Polsce. Podczas uroczystej gali wręczono 65 certyfikatów i 130 wyróżnień, a wśród nagrodzonych znalazł się nasz sztandarowy produkt czyli Pasztet Podlaski 155g. To już 13 edycja konkursu i kolejny rok, w którym kupcy w Polsce i czytelnicy miesięcznika Hurt i Detal uznali, że Drosed wraz ze swoim produktem – Pasztetem Podlaskim ma realny wpływ na kształt polskiego rynku FMCG.

 

 

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najważniejszych – cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG.

Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal – jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG.

“Złoty Paragon” – to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednocześnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal.

Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody.

 

Relację z wydarzenia oraz listę nagrodzonych można obejrzeć klikając w poniższy link:

https://hurtidetal.pl/article/art_id,39410-107/gala-liderow-rynku-fmcg-i-handlu-konkurs-zloty-paragon-2023-rozstrzygniety/place,1/#rest

 

Całej drużynie Podlaskiego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wyróżnienie w konkursie Złote Innowacje FMCG & Retail 2022dla La Pasty VEGAN

Z przyjemnością informujemy, iż nasze produkty LaPasta VEGAN otrzymały wyróżnienie w konkursie Złote Innowacje FMCG & Retail 2022, kategoria: Smak – artykuły spożywcze pozostałe.

Konkurs organizowany jest przez wydawnictwo Fischer Trading Group Spółka z o.o oraz redakcję miesięcznika Hurt i Detal.

To pierwsza nagroda dla tych produktów i mamy nadzieję, że nie ostatnia.

 

Perła Rynku dla Kurczaka Zagrodowego BIO!

 

Cieszy nas każda nagroda i wyróżnienie, bo oznacza to, że nasze produkty naprawdę są wyjątkowe, a codzienne starania przynoszą efekty. Nie inaczej było w przypadku Kurczaka Zagrodowego BIO, który w tym roku zdobył wyjątkowy tytuł Perły Rynku FMCG w kategorii produkt eko, bio, vege.

Perły Rynku to niezależny i ogólnopolski plebiscyt, który wyłania najlepsze nowości z kategorii FMCG, czyli produktów szybkozbywalnych, takich jak produkty spożywcze, kosmetyczne czy chemia gospodarcza.

 

Pierwsza edycja Plebiscytu odbyła się w 2006 roku i do dziś weryfikuje rynek, wyróżniając w ten sposób to, co jest warte uwagi. W jury zasiadają prawdziwi eksperci – osoby związane z branżą handlową. To przedstawiciele ważnych na rynku sieci sklepów, aptek czy drogerii. To oni sprawdzają zgłoszone produkty i oceniają ich potencjał. Dlatego wynik ma tak duże znaczenie dla tych marek, które biorą w Plebiscycie udział.

 

Zwycięstwo w kategorii „Produkt eko, bio, vege” – i zdobycie tym samym złotej perły – jest dla nas wyjątkowym powodem do dumy. Szczególnie dlatego, że nowości z tej kategorii poprzeczkę mają ustawioną naprawdę wysoko – choć nie tylko za sprawą restrykcyjnych norm związanych z produkcją. To przede wszystkim jeszcze wyższe standardy, które mają względem tej kategorii konsumenci. Dlatego cieszymy się, że Kurczak Zagrodowy BIO mógł spełnić te oczekiwania i mamy nadzieję, że tym częściej będzie pojawiać się na Waszych stołach. Dziękujemy!

Nagroda Złoty Paragon dla Pasztetu Podlaskiego

Pasztet Podlaski Drobiowy 155 g po raz kolejny zdobył nagrodę kupców polskich – Złoty Paragon. Dziękujemy kupcom, właścicielom sklepów i wszystkim, którzy głosowali na nasz produkt za zaufanie, jakim obdarzają nasze wyroby od tylu lat.

„ZŁOTA PERLICZKA!”

Naszą perliczkę doceniło Jury ogólnopolskiego konkursu „PERŁY RYNKU FMCG 2020”, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, przyznając złoty medal w kategorii Mięso i Przetwory mięsne. Mięso z perliczki jest wyjątkowe, niezwykle soczyste i delikatne.

ZŁOTO dla PASZTETU PODLASKIEGO

Z przyjemnością informujemy, że zakończyła się jubileuszowa 10. edycja konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Jest to konkurs organizowany przez wydawnictwo „Hurt & Detal” we współpracy z agencją badawczą Kantar.