Profil działalności
DROSED SUROWIEC Sp. z o.o. należy do Grupy Drosed, której strategicznym akcjonariuszem jest francuska Grupa LDC – europejski lider branży drobiarskiej.
DS jest dostawcą żywca drobiowego dla ubojni wchodzących w skład Grupy Drosed, tj. dla Drosed SA w Siedlcach, Roldrob SA w Tomaszowie Maz., Sedar SA w Międzyrzecu Podlaskim.
DS współpracuje z dostawcami drobiu na zasadach umów kontraktacyjnych i integracyjnych. W gronie tych dostawców są z nami rolnicy, którzy współpracują z nami już od wielu lat, którzy troszczą się o zapewnienie dobrostanu zwierząt na swoich budynkach. DS jest chętny do rozwoju i powiększania bazy zaplecza ferm drobiu w kontraktacji i integracji oraz reprodukcji. Wszyscy producenci chętni do współpracy prosimy o kontakt na poniższe numery telefonów czy email.
Firma prowadzi  działalność w następujących obszarach: kurczak Zagrodowy, kurczak z chowu wybiegowego, kurczak kukurydziany, kurczak standard, kurczak QS, kurczak QS Vege, kurczak NON GMO, kurczak BIO, czy chów kurcząt pod dedykowanego klienta jakim jest np. Nestle, Beter Leven – BLV*, czy McDonald`s.
Chów kurcząt premium, na wybranych stadach, to miedzy innymi: chów bez antybiotyków, bez kokcydiostatyków, na bazie kurcząt wolniej rosnących, z zdecydowanie mniejszym zagęszczeniem sztuk na m2 w porównaniu do standardowych ferm, o dłuższym okresie chowu, na specjalnie zbilansowanej paszy i o odpowiednich dodatkach paszowych i z dostępem do światła naturalnego wybiegów.
Duży udział w odchowie stad zajmuje również produkcja standard.
NaturAgra jest producentem i dostawcą pasz dla DS w oparciu o najnowsze technologie i trendy konsumenckie, pasze produkowane posiadają certyfikowane systemy jakościowe, który jest gwarantem odpowiedniej jakości i odpowiedniego składu pasz zwłaszcza pod wybrane produkty premium. To właśnie NaturAgra dostarcza do ferm DS pasze specjalne jak pasze NON GMO,  jak również pasze bez udziału śruty sojowej, 100% surowców roślinnych bez kokcydiostatyków i bez użycia produktów pochodzenia zwierzęcego, co ma znaczący wpływ na jakość i bezpieczeństwo produktów premium.
Kolejną specjalizacją firmy jest również kontraktacja stad reprodukcyjnych kur standardowych i wolniej rosnących, zapewniając jaja wylęgowe do produkcji we własnych ZWD. W skład DS wchodzą trzy Zakłady Wylęgu Drobiu: Kisielany, Cierpice i Kalisz.
Zintegrowane podejście firmy poprzez dostawy pasz, wylęgarnie drobiu i chów żywca na fermach współpracujących z DS trafia w potrzeby wymagających konsumentów, zapewniając i gwarantując bezpieczeństwo produktów i żywności.
Oferty pracy

Aktualnie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego.

Drosed Surowiec Sp. z o. o.

ul. Wysoka 3
97-200 Tomaszów Mazowiecki
drosedsurowiec@drosed.com.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000066729, NIP: 5342047071 Kapitał zakładowy w wysokości 7 000 000,00 zł

Dział kontraktacji

(Siedlce, Tomaszów Mazowiecki)

Emilia Skrzypek
e_skrzypek@drosed.com.pl
tel. +48 602 558 678

Dział reprodukcji i Zakładów Wylęgowych

(Kisielany, Cierpice, Kalisz)

Mariusz Płaszczyk
m_plaszczyk@drosed.com.pl
tel. +48 882 366 136

Dział integracji

(Międzyrzec Podlaski, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki)

Radosław Namysław
r_namyslaw@drosed.com.pl
tel. +48 604 265 444